Piedabas.lv piedāvā pilna servisa laivu nomu jebkuram cilvēku skaitam. Saskaņā ar jūsu vēlmēm, piedāvājumā varam iekļaut šādus pakalpojumus:

Piemērotākā maršruta izvēle

Atradīsim piemērotāko laivošanas maršrutu ņemot vērā Jūsu vēlmes maršruta garumam, sarežģītībai un nakšņošanas interesēm.

Laivu noma

Piemeklēsim Jūsu vēlmēm piemērotākās laivas – specializējamies uz kanoe laivām, bet varam nodrošināt arī piepūšamās laivas, smailes un kajakus. Papildus standarta ekipējumam (laiva, airi, drošības vestes pieaugušajiem un bērniem), varam nodrošināt arī ūdens necaurlaidīgus mantu maisus.

Instruktāža

Pirms brauciena instruktāža par pareizu airēšanas tehniku + drošība uz ūdens.

Transporta organizēšana

Atvedīsim Jūs uz laivu brauciena sākumu un aizvedīsim Jūs atpakaļ mājās pēc tā. Jums nebūs jāraizējas par transporta loģistiku un jāuztraucas vai nav izdzerts viens alus par daudz.

Pavadonis laivu braucienā

Ja neesat pārliecināti par savām spējām un vēlaties braucienā līdzi pieredzējušu palīgu, kas var dalīties ar padomiem airēšanas tehnikā, iedrošināt bailīgos, motivēt nogurušos un vajadzības gadījumā izmakšķerēt tos, kas apgāzušies.

Naktsmītņu sagatavošana un tūrisma inventārs

Piedāvājam iznomāt tūrisma inventāru, nogādāt un uzstādīt to Jūsu nakstmītnes vietā. Atkarībā no jūsu vajadzībām, varam parūpēties par gan par nojumēm un atpūtas vietas iekārtošanu, gan nakšņošanas inventāru (telts, guļammaisi, matrači, pumpji) un tūrisma traukiem (katli, gāzes degļi).

Ēdināšana

Pēc fiziski aktīvas dienas laivā piedāvājam iespēju atpūsties, kamēr par ēdiena sagatavošanu parūpēsies kāds cits Jūsu vietā. Sadarbojoties ar ēdināšas pakalpojumu sniedzējiem, noorganizēsim, ka silts ēdiens Jums ir pieejams kaut vai meža vidū! Šādi varēsiet iztikt bez raizēm par ēdiena svaigumu un dažādot piknika galdu ar uz ugunskura gatavotu zupu un citiem lauku virtuves labumiem.

Komandas saliedēšanas pasākumi

Sadarbojoties ar profesionāļiem, piedāvājam atpūtas pasākumā iekļaut arī komandas saliedēšanas aktivitātes.

atputa@piedabas.lv
+371 28601919